Hledání

2017-11-08

Probiotika a prebiotika pro psy a kočky na bázi kozího mléka

Probiotika pro psy a kočky jsou účinnou prevencí proti nemocem. Stejně tak jsou vhodná pro nemocná zvířata jako prostředek pro zkrácení doby léčení a uzdravení.

Probiotika zlepšují stravitelnost živin z krmné dávky, působí příznivě na činnost trávicího traktu, jater a slinivky, podílí se na obraně organismu před infekcemi.

Pomáhájí obnovit zdravou střevní mikroflóru při léčbě antibiotiky a po jejím ukončení. Napomáhájí k prevenci a léčbě střevních onemocnění.


Probiotika - prebiotika Capraverum v sobě spojují pozitivní účinky kozího mléka a probiotik a díky své příjemné přirozeně mléčné chuti je psi i kočky snadno přijímají jako pamlsek.

CAPRAVERUM CAT probioticum-prebioticum

Pozitivní účinky kozího mléka

Kozí mléko působí příznivě na:

- nervovou soustavu
- zlepšuje imunitní systém a celkovou kondici
- pozitivně působí při alergických a astmatických onemocněních kůže, reguluje vlhkost kůže
- při onemocněních trávicího traktu a přidružených orgánů (játra, slinivka)
- tuk obsažený v kozím mléce příznivě působí při kloubních onemocněních
- jako prevence nádorových onemocnění

Bylo pozorováno, že organismus kozy je schopen vytvářet si účiné protilátky. Koza nikdy neonemocní rakovinou.

Kozí mléko přirozeně obsahuje:

Minerály - minerální soli vápníku, hořčíku, sodíku, draslíku a fosforu

Stopové prvky - měd, zinek, mangan, titan, chrom a kobalt

Vitamíny - A, B1, B2, B12, C, D, E a kyselinu listovou


Proto tvoří sušené kozí mléko či kolostrum základní složku veterinárních doplňků pro psy a kočky Capraverum a humáních doplňků Capramilk. Kozí mléko přirozeně obsahuje mnoho vitamínů a minerálů, je lépe stravitelné, má jiné složení bílkovin a jeho tuk je přirozeně homogenní a také lépe stravitelný než mléko kravské.


CAPRAVERUM DOG probioticum-prebioticum jsou tablety na bázi kozího mléka obohacené o všechny nejdůležitější vitamíny a užitečnou živou mikroflóru Enterococcus faecium, a inulín.

Inulín je rozpustná fermentovatelná vláknina, která plní s kozím mlékem prebiotickou funkci a podporuje růst žádoucí střevní mikroflóry.


CAPRAVERUM DOG probioticum-prebioticum 


Tablety mají optimální poměr minerálních látek nutných pro tvorbu kostí (vápník, fosfor, hořčík a zinek), s obsahem všech esenciálních aminokyselin a lehce stravitelných tuků.

Zlepšujíe stravitelnost živin z krmné dávky, působí příznivě na činnost trávicího traktu, jater a slinivky.

Komplex živé mikroflóry, vitamínů a zinku chrání trávicí trakt a kůži, podílí se na obraně organismu před infekcemi. Pomáhá obnovit zdravou střevní mikroflóru při léčbě antibiotiky po jejím ukončení. Napomáhá k prevenci a léčbě střevních onemocnění. Tablety mají přirozenou mléčnou chuť a psy jsou dobře přijímány. Obsahují mléčný cukr-laktózu.Probiotika

Probiotika jsou mikroorganismy, která se běžně vyskytují přímo ve střevním traktu. Zde aktivně působí zejména na omezující produkci organických kyselin, což se okamžitě promítne v prostředí trávicího ústrojí. Zde dochází ke značnému poklesu kyselosti, což má samozřejmě za následek úplné zastavení množícího procesu škodlivých bakterii i kvasinek. Zároveň tento pokles ph a redukce škodlivých bakterií zamezují ke vzniku rakovinotvorného bujení ve  střevě. Příznivě působí i na stimulaci imunitního systému.

Prebiotika

Prebiotikum je označení pro nestravitelnou složku potravin (vláknina). Oproti probiotikům, ale nejsou prebiotické látky živé. Mají ale důležitou roli ve vztahu se střevními bakteriemi. Jsou pro ně totiž velmi prospěšné. Právě díky nim mohou mléčné bakterie v trávicím ústrojí vesele růst a množit se. Prebiotika mají také schopnost vázat některé vitamíny, stopové prvky a i toxiny. Tedy nejenže pomáhají vstřebat důležité a zdraví prospěšné látky, ale bezprostředně chrání střevní sliznici a v konečném důsledku i celý lidský organismus. Prebiotika se též podílí na zpomalení vstřebávání jednoduchých sacharidů. Pozitivní účinky prebiotik jsou ale mnohem širší. Mají pozitivní vliv na objem stolice a zabraňují vzniku zácpy. Podporují imunitní systém a střevní pohyby. Velkým dílem se podílejí na anti-osteoporotickém procesu. Prebiotika působí protirakovinně a brání růstu choroboplodných bakterií (Salmonela, enteropatogenní Escherichia coli).

Je vědecky dokázáno, že probiotika příznivě ovlivňují nejen naše zdraví, ale i zdraví našich mazlíčků.

Více informací o probioticích-prebioticích Capraverum:

Capraverum Dog probioticum-prebioticum 30tbl

Capraverum Cat probioticum-prebioticum 30tblŽádné komentáře:

Okomentovat