Hledání

2011-02-09

Enterofilus - Napomáhá lepšímu trávení a vstřebávání živin, podporuje zažívací systém a jeho zdravý stav

Trpí váš pes problémy s trávením? Enterofilus pomáhá lepšímu trávení a vstřebávání živin, podporuje zažívací systém a jeho zdravý stav. Udržuje střevní homeostázu, zlepšuje kvalitu, pohodu a komfort života zvířete, zlepšuje stav kůže, jas a lesk srsti.
Enterofilus je dopňkové krmivo odvozené z procesu přírodní fermentace obilovin.

Enterofilus je vhodný  pro psy a kočky, štěňata a koťata.

Obsahuje fermentované obiloviny, M.O.S., inulin, baobab, živé kvasnice, mléčné bakterie

Podáváná se orálně, zamíchané do vody či potravy, lze podávat dlouhodobě.

Více informací  o tomto produktu, dávkování, složení atd naleznete zde: Enterofilus 12x10ml

Dalším velice účinným produktem je Humican

Humican 1000 mg je čistě přírodní vysoce účinný veterinární přípravek pro psy a kočky. Pomáhá při poruchách trávicího traktu, při rekonvalescenci zvířat po nemocech a po operacích. Podporuje imunitní systém a napomáhá detoxikaci organismu při otravách.

Účinnou látkou přípravku jsou huminové kyseliny, látky s velmi vysokou vazebnou kapacitou. Vážou na sebe mikrobiální a plísňové toxiny, virové částice, volné radikály a jiné pro organismus jedovaté sloučeniny (těžké kovy, amoniak, PCB, dioxiny, atd.), které následně vylučují trusem. Vykazují dobrou pufrační kapacitu, čímž stabilizují pH v trávícím traktu, mají pozitivní vliv na rozvoj žádoucí střevní mikroflóry a na tvorbu zdravého střevního epitelu. Na povrchu sliznice vytváří ochranný film a brání průniku infekce a toxinů do těla, mají protizánětlivé, antivirové, antibakteriální a antikancerogenní vlastnosti.

Do organismu s sebou přináší celou řadu minerálních látek (např. Ca, Zn, Mg, Cu, Se, Fe a ostatní v přírodě se vyskytující stopové prvky). Huminové kyseliny účinně napomáhají v profylaxi a terapii řady onemocnění jako jsou např. gastroenteritidy, průjmy či metabolické poruchy.  


Související články:


Průjem u koček - Nejčastější příčiny, rizika, léčba
Průjem u psa a kočky - Florentero pasta
Průjem a zvracení u psa - Poznáte zda je stav závažný?

Žádné komentáře:

Okomentovat